diğerOUTLETOUT Bepanthol Derma Temel Nemlendirici Günlük Vücut Losyonu Kuru ve Hassas Ciltler 200 ml
diğerOUTLETOUT Bepanthol Derma Temel Nemlendirici Günlük Vücut Losyonu Kuru ve Hassas Ciltler 200 ml

OUT Bepanthol Derma Temel Nemlendirici Günlük Vücut Losyonu Kuru ve Hassas Ciltler 200 ml

İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺350,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺300,00(KDV Dahil)
Barkod : OUT8699546485246
Son kullanım tarihi: 0001-01-01

ÜRÜN KUTUSU KARGODA HASAR GÖRDÜĞÜNDEN KUTUSUZ OLUP,

OUTLET ÜRÜNÜDÜR.

 

Bepanthol® Derma Temel Nemlendirici Vücut Losyonu, uzmanların onayladığı bileşenlerin özel kombinasyonuyla oluşan Provitamin B5 bakım kompleksine sahiptir. Provitamin B5 bakım kompleksi, cilt kuruluğu semptomlarını anında hafifletirken kuruluğun kaynağına inerek, cilt üzerinde uzun süreli kalıcı nemlendirme sağlar. Kuru ve hassas ciltlerin günlük kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır.

 

Hafif ve hızlı emilen yapıya sahip Bepanthol® Derma Serisi, cilt bakımı uzmanlığıyla, klinik çalışmalar sonucunda formüle edilmiştir. Uzmanların görüşleriyle hazırlanan bakım kompleksi, kuruluğun kaynağına kadar iner. İçeriğindeki Provitamin B5 ve Niasinamid, cildi içeriden dışarıya besleyerek kalıcı nemlendirme sağlar.

Bepanthol® Derma Temel Nemlendirici Günlük Vücut Losyonu, kuru ciltler için anında etkili ve 48 saate kadar etkisini koruyan nemlendirme sağlayarak kuruluğun tekrarlanmasını önler. Kuru cildin yenilenmesine yardımcı olan besleyici bileşenler içeren özel bakım kompleksi sayesinde hassas ciltlerde günlük kullanıma uygundur. Hızla emilerek maksimum rahatlık sunan Bepanthol® Derma Temel Nemlendirici Günlük Vücut Losyonu, hafif ve hızlı emilen yapısı sayesinde cildinizin yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlar.

 

Yeni Bepanthol® Derma cilt bakım ürünleri serisinden Bepanthol® Derma Temel Nemlendirici Günlük Vücut Losyonu, hızlı rahatlamanın yanı sıra yumuşak, pürüzsüz ve sağlıklı bir cilde sahip olmanız için uzun süre etkili çözümler sunar. Bepanthol® Derma, kuruluğun derinliklerine nüfuz ederek cildi içeriden dışarıya doğru onaran eşsiz bir bileşen kombinasyonuna sahiptir.

 

  • Dekspantenol, cildin derin tabakalarına nüfuz ederek cildi nemlendirir, rahatlatır.
  • Niasinamid, Cildin pürüzsüz ve nemli kalmasını sağlarken, seramid sentezini artırarak lipid bariyerinin geliştirilmesine yardımcı olur.
  • Gliserin, su moleküllerine bağlanıp cilt içinde tutan doğal bir nemlendirici olarak anında ve uzun süreli nemlendirme sunar.
  • İzopropil izostearat, ikili lipid katmanının yeniden düzenlenmesini destekleyen bir fizyolojik lipiddir.
  • Cildi destekleyen bileşenler olan shea yağı, argan yağı ve skualen, cildin doğal lipidlerinin yerine geçer

Bepanthol® Derma Temel Nemlendirici Vücut Losyonu

Tüm vücudunuza günlük olarak, ihtiyaç duyduğunuz sıklıkta bol miktarda uygulayın.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR