MİNORİSBEBEK VE ÇOCUK CİLT TEMİZLEME ÜRÜNLERİMinoris Baby Organik Bebek Çamaşır Deterjanı 1 Lt
MİNORİSBEBEK VE ÇOCUK CİLT TEMİZLEME ÜRÜNLERİMinoris Baby Organik Bebek Çamaşır Deterjanı 1 Lt

Minoris Baby Organik Bebek Çamaşır Deterjanı 1 Lt

İndirim Oranı : %35 İndirim
Fiyat : ₺765,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺499,00(KDV Dahil)
Barkod : 8683318470103

SON KULLANMA TARİHİ 10/2026
KARGO ÜCRETİ 74,99 TL
1.000 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞTE KARGO ÜCRETSİZ

Son kullanım tarihi: 2026-10-01

Minoris Baby Organik Bebek Çamaşır Deterjanı 1 Lt

Türkiye’nin ilk ve tek bor içeren organik, anti alerjik sıvı bebek deterjanıdır. İçeriğin %93,28’i organiktir, uluslararası akredite laboratuvarlarda belgelenmiştir. Kalan %6,72 lik kısım ise bor minerali, karbonat, limon tuzu, sitrat tuzundan oluşur. Sitrat tuzu aynı zamanda hazır gıdalarda da kullanılmaktadır. 

Ürün ambalajı %100 geri dönüştürülebilir karton ve aseptik torbadan oluşur. Mikroplardan arındırılmış özel tasarım torba Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından onaylı, gıda maddelerinin de korunabileceği; satış ve sevkiyatının yapılabileceğine dair uluslararası onay almıştır. Bu ürünümüzün sadece kapak kısmında 7 gram plastik kullanılmıştır.

Minoris Baby organik bebek deterjanı zor, inatçı ve güçlü lekelere karşı yüksek etkinlik gösterir.

 

Organik Bebek Deterjanı Kalıntı Bırakır Mı?

Çamaşırlarda kalıntı bırakmaz, bu bebek ve çocuk cildi için en önemli detaylardan biridir. Bu sayede bebeğinizin cildinde deterjan kaynaklı hassasiyet sorunu yaşamazsınız. Ayrıca ürün pH değeri 7,88 yani nötr değerdir. Bu sayede hem çamaşırlarınıza hem de çocuğunuzun cildine zarar vermez. Ayrıca yumuşatıcı kullanımına gerek bırakmaz.

Minoris Baby organik bebek deterjanı sizinle ve bebeğinizle olduğu kadar çevre ile de dost bir üründür. Sulardaki bakteriyolojik yaşamı destekler. Hayvanlar üzerinde kesinlikle denenmemiştir. Doğal ürünlerden meydana gelir. Karbonat, limon tuzu, zeytinyağı gibi gıdalarda da kullanabileceğimiz ürünler içerir. 

Organik Bebek Deterjanı Parfüm İçerir Mi?

Minoris Baby organik bebek deterjanı kokusuzdur. Tüketici algısını güzelleştirmek için kullanılan zararlı parfüm ve esanslar içermez. Ekstra yumuşatıcı kullanmanıza gerek kalmaz. Emniyetli kapak sayesinde sizden önce kimsenin açmadığından emin olabilirsiniz. Kapak açıldığı tarihten itibaren 4 ay içerisinde tüketilmelidir. 

Sls, sles, fosfat, sentetik parfüm, optik ağartıcılar, boya, paraben, petrokimya türevleri içermez. 1 Paket ürün 1litre ve ultimate konsantre teknolojisi sayesinde 50 yıkama yapılabilir.

.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR